00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Конгресен сервисен центар

  • Опис на компанијата:КОНГРЕС СЕРВИСЕН ЦЕНТАР предвидува комплетна техничка помош во организирање на семинари, работилници, тркалезна маса, на јавни дебати, конференции и конгреси. КОНГРЕС СЕРВИСЕН ЦЕНТАР дава писмени преводи на следниве јазици (наведени во азбучен редослед): Албански, Арапски, Бугарски, Каталонски, Кинески, Хрватски, Чешки, Дански, Холандски, Англиски, Француски, Германски, Грчки, Хебрејски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Македонски, Молдавски, Норвешки, Полски, Португалски, Романски, Руски, Српски, Словачки, Словенечки, Шпански, Шведски, Турски, Украински.
  • Име на контакт лице:Јове Тодоровски
  • Адреса:Дебарца 10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023230967
  • Факс #:023230967
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Ја следат1
Број на производи6
Член од23 Мар, 2012
Последна промена09:45:56 , 29 Јун, 2012
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка