00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Процесор CPU Core i7-5820K 3,6GHz

Процесор CPU Core i7-5820K 3,6GHz

Цената е со вклучен ДДВ
25.490 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:CPU Core i7-5820K 3,6GHz 15MB LGA 2011-V3, 140W, BOX
 • Категорија:Процесори
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Зотеброс
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Зотеброс

  • Име на контакт лице:Zotebros
  • Адреса:Титоградска 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070266632
  • Телефон #:023228362
  • Факс #:02 3215819
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:19.990 ден.

  Процесор CPU Core i7-4790 3,6GHz

  Цена со ДДВ:21.990 ден.

  Процесор Core i7-6700 4,0GHz 8MB LG ...
  023228362

  корисничка поддршка