00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Уред за непрекинато напојување UPS-Intex


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:UPS Intex 650VA, IT-S650M, Smart Maestro, AVR, 1 x 7Ah battery, 2 x shuko outlets.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Зотеброс
 • профил на компанијата

  Зотеброс

  • Име на контакт лице:Zotebros
  • Адреса:Титоградска 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070266632
  • Телефон #:023228362
  • Факс #:02 3215819
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:8.270 ден.

  Cyber Power UT1500E UPS 1500VA/900W ...

  Цена со ДДВ:6.250 ден.

  Cyber Power UT1050E UPS 1050VA/630W ...

  Цена со ДДВ:2.849 ден.

  Cyber Power BU600E UPS 600VA/360W у ...
  023228362

  корисничка поддршка