00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Десктоп Компјутер HP RP5800 SFF G850

Десктоп Компјутер HP RP5800 SFF G850

Цената е со вклучен ДДВ
29.990 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:HP RP5800 SFF G850 (2.9GHz 3MB) 2x500GB 16GB RS-232, DVD-RW W7Pro keyboard + mouse
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Зотеброс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Зотеброс

  • Име на контакт лице:Zotebros
  • Адреса:Титоградска 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070266632
  • Телефон #:023228362
  • Факс #:02 3215819
  • Локација на мапа:Прикажи  023228362

  корисничка поддршка