00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клучар Гравер Баже

 • Опис на компанијата:Постоиме на пазарот веќе 25 години! Нашето мото: " Квалитетна и брза услуга, професионален пристап кон зададените задачи и задоволни клиенти" Примарни дејности: ® ИЗРАБОТКА НА КЛУЧЕВИ ® ПРОДАЖБА И ПОПРАВКА НА : БРАВИ ЗА ВРАТИ, ОРМАРИ, БИРОА, КАСИ, СЕФОВИ, БАНКОМАТИ ® ПРОДАЖБА НА : ПТТ САНДАЧИЊА, СИГУРНОСНИ БРАВИ, СИГУРНОСНИ КАТАНЦИ, КАСЕТИ ЗА ПАРИ И КЛУЧЕВИ ® ИЗРАБОТКА НА НАТПИСИ НА : АЛУМИНИУМ, МЕСИНГ, ПЛЕКСИГЛАС И ПЛАСТИКА ® ОТВАРАЊЕ НА ЗАКЛУЧЕНИ КАСИ, СЕФОВИ, ВОЗИЛА И БАНКОМАТИ. ® СЕРВИС НА ВЕЌЕ МОНТИРАНИ БРАВИ И КАСИ Стручниот тим може да се пофали со долгогодишно искуство, семејна традиција и како доказ за ова, нашиот вработен Горан Кратовалиев се здоби со лиценца за ОВЛАСТЕН СУДСКИ ВЕШТАК во областа на клучарството, прв и засега единствен во Македонија. Нашите артикли се со проверен квалитет : - TITAN - Словенија - ASSA ABLOY - Шведска - KESO - Швајцарија - MUL-T-LOCK - Израел - CORBIN - Италија - SECUREMME - Италија - IFAM - Шпанија - KALE - Турција - GEZE - Германија
 • Име на контакт лице:Горан
 • Адреса:Joрдан Мијалков бр. 6
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:075426220
 • Телефон #:3238544
 • Година на регистрација:1992
 • Број на вработени:2
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи50
Член од22 Мар, 2012
Последна промена15:37:35 , 18 Јун, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка