00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима комерц

 • Опис на компанијата:Klima Komerc doo Skopje ,klimatizacija,ventilacija i greenje,so kompleten inzenering , montaza i servis(klima uredi, ventilatori i oprema za greenje).
 • Име на контакт лице:Зоран Гјоргјиевски
 • Адреса:Mitropolit Teodosij Gologanov br:72
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:0038975219725
 • Телефон #:00389(0)2 3074-140
 • Факс #:00389(0) 3074-140
 • Година на регистрација:1991
 • Број на вработени:12
 • Годишна продажба:9000000
 • Процент на извоз:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Број на производи5
Член од10 Апр, 2012
Последна промена10:20:27 , 23 Јун, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка