00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Кавета

  • Опис на компанијата:Друштвото ги исполнува условите за вршење на сметководствените работи преку лиценцирани овластени сметководители согласно Законот за вршење на сметковдствени работи.
  • Име на контакт лице:Билјана Киселички
  • Адреса:Никола Тримпаре 13
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:071/317610
  • Факс #:++31704274469
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи3
Член од05 Фев, 2013
Последна промена16:02:23 , 05 Фев, 2013
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка