00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Хартија Fabriano A4


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Хартија Fabriano A4 copy 3
  80gr/500 листови
  100% целулоза
  Произведено според ISO 9706
  шифра: 01692
 • Продавач:Доника
 • профил на компанијата

  Доника

  • Опис на компанијата:Доника беше создадена во 1995 година во Тетово. Меѓу првите што нудиме хартија во регионот. Доника компанијата се прошири во други области, како што се хартија, официјални образовни материјали, графички материјали во соработка со најголемите глобални компании, исто така, има линија за производство на преносни компјутери, фискалната rolna и разни видови на хартија. Од 2002 година компанијата работи во Скопје и Охрид, во 2010 година. Служи повеќе од 1000 компании со асортиман од над 2000 предмети.
  • Име на контакт лице:Рамадан Емини
  • Адреса:Благоја Тоска 157
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044336443
  • Локација на мапа:Прикажи  044336443

  корисничка поддршка