00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Canon i-SENSYS MF623Cn

Canon i-SENSYS MF623Cn

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ласерски мултифункционален А4 печатач, овозможува лесно печатење, скенирање и споделување на документи од секаде, без оглед дали работите од вашиот компјутер, телефон или таблет. Автоматски внесува документи, USB конекција, мрежно скенирање, копирање во боја, дисплеј на допир, скен, можност за скенирање на маил или во фолдер.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Генел
 • Земја на потекло:Јапонија
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Генел

  • Опис на компанијата:Генел е основан во јуни 1993. Главната инвестиција во сите години од постоењето се вложувањата во интеграција на нови технологии за подобрување на квалитетот на услугите, едукација на сопствениот професионален кадар согласно светските стандарди и критериуми. Тоа ја доведе компанијата до ниво на водечки и препознатлив дистирбутер за фото и видео , канцeлариски и домашни уреди и опрема во Македонија во 2003. Генел е креатор на иновативни решенија со што им нуди поедноставен пристап за реализација на потребите на купувачите со деловен модел кој се заснова и на продажба на нашите производи и услуги преку продажни партнери овозможувајќи им на македонските потрошувачи да го прифатат веќе лесно препознатливиот асортиман на Canon како репер за квалитетот и успешноста во своето работење, како и овластена сервисна услуга. Како резултат на долгогодишна успешна работа на менаџерскиот тим , денес на пазарот достапни се врвните производи од областа на дигиталната технологија на брендот Canon. 19-тата година од постоењето на нашата компанија, на територијата на Република Македонија Ви дава сигурност и квалитет при Вашиот избор. На 24.04.2010 година потврда за квалитетот во работењето се постигна со добивање на сертификат ISO 9001:2008, меѓународен стандард за квалитет на работењето и внатрешната поставеност и функционалност на организацијата. Генел е активен член на Сојузот на Стопански комори на Република Македонија( ИКТ комора), Британската бизнис групација, Хрватски деловен клуб во РМ.
  • Име на контакт лице:Genel
  • Адреса:Народен Фронт 19 лок 30
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 3214688; 02 3214677
  • Факс #:02 3214911
  • Локација на мапа:Прикажи  023214688023214677

  корисничка поддршка