00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кабтел

 • Опис на компанијата:КАБТЕЛ дооел - Скопје започна со своите деловни активности во септември 2001 година. И веќе полни 17 години успешно работи и ги опслужува и најспецифичните потреби на своите клиенти. Со квалитетно продуктно и услужно портфолио, како и со непосредната комуникација со клиентите, Кабтел во исклучително кус период се наметна како лидер на новиот бран на ИКТ услуги и експертизи, со што постави нови стандарди во работењето. Збогатувањето на крајниот продукт, бескомпромисната безбедност, сигурност, модуларност и скалабилност на решенијата со ефективна обука на клиентот се заштитниот знак на КАБТЕЛ. КАБТЕЛ заедно со своите реномирани партнери Nexans, Kaspersky Lab, Alcatel-Lucent, Dura-Line, Radio Frequency Systems, Lande, Zentyal, Cyberoam, Micros… е гаранција за квалитетнo интегрирани комуникациски системи овозможувајќи трансфер на знаење, искуство и технологија, а сето тоа на задоволство на нашите клиенти.
 • Име на контакт лице:Кабтел
 • Адреса:ул. Перо Наков бр. 1 (Управна зграда ЖАС 1ви кат)
 • Поштенски број:1000 Скопје
 • Град:Скопје , Македонија
 • Телефон #:02/3103230
 • Факс #:02/3103240
 • Година на регистрација:2001
 • Број на вработени:53
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи10
Член од16 Јан, 2015
Последна промена09:55:37 , 17 Дек, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка