00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ива-монт

 • Опис на компанијата:Почитувани клиенти и соработници,гордост ние да Ви ја претставиме Нашата фирма ИВА-МОНТ која повеќе од 20 години бележи успех на македонскиот пазар и пошироко во делот на енергетиката. Во рамките на нашата фирма се извршуваат следние работи: - Производство на топловодни котли на течно и цврсто гориво, ел.котли и камини - Хемиско чистење на парни и топловодни котли од водена и димна страна - Хемиско чистење на мазутни и нафтени резервоари - Одржување на пламеници,парна и топловодна инсталација - Гасна инсталација - Сервисирање на пумпи - Градежна браварија - Цевни спирала за VAPOREX котли од 300, 600 и 1000 кг/час. - Продажба на котли на пелети и котли на дрва. Нашиот квалитет и одговорното извршување на работата го потврдува сертификатот ISO 9001/2008 и секако стручно оспособениот тим кој ги поседува сите потребни лиценци и сертификати. Нашата соработка со големи компании во Македонија, Косово и Србија говори за нашиот успех и способност. Не двоумете се да не побарате доколку имате проблеми со Вашето греење и ладење, Ве очекуваме.
 • Име на контакт лице:Ivana Koteska
 • Адреса:ул. „Божин Николов“ бр. 36
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:075 239581
 • Телефон #:02 2439081
 • Факс #:02 2439081
 • Година на регистрација:1992
 • Број на вработени:12
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Следи1
Број на производи34
Член од10 Јан, 2013
Последна промена10:04:57 , 22 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка