00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мусли Класик (250г)

Мусли Класик (250г)

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:КЛАСИК МУСЛИ
  - со сирово суво грозје

  62% целозрнести житарици
  4 различни видови житарици
  Направени со сирови семиња и сирово суво грозје
  Големо количество на растителни влакна
  Погоден за Вегани
  Калориска вредност: 100г содржат 383kcal
 • Категорија:Здрава храна
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Виталиа
 • профил на компанијата

  Виталиа

  • Опис на компанијата:ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. ВИТАЛИА е основана во 1993 година од кога бележи брз и динамичен развој. Благодарение на високата професионалност и иновативност денес ВИТАЛИА е водечка фирма на Балканот и Источна Европа од доменот на здравата храна.
  • Име на контакт лице:Оливера
  • Адреса:ул.516 бр.10
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023217177
  • Факс #:023217176  023217177

  корисничка поддршка