00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Стара жолта Повардарие 48% 0,7

Стара жолта Повардарие 48% 0,7

Цената е со вклучен ДДВ
590 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стара жолта Неготинаска -Повардарие
 • Продавач:Библиотека
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Библиотека

  • Опис на компанијата:Трговија со алкохолни пијалоци и аксесоари
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 55/5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023246023
  • Факс #:023290181
  • Локација на мапа:Прикажи  023246023

  корисничка поддршка