00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Cif 2in1 Washroom Cleaner ефикасно отстранува каменец, нечистотија, остатоци од сапун оставајќи сјајна и чиста површина со пријатен мирис во тоалетот. За употреба во целиот тоалет и безбеден за употреба на хром, инокс, пластика и керамика... (не безбеден за употреба на мермер и други површини сензитивни на киселина)

  Шифра: 641
  Пакување: 2x5L
  Дозирање: 1% раствор во кофа
  50% раствор во спреј/прскалка
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Приматекс
 • профил на компанијата

  Приматекс

  • Опис на компанијата:Нашата компанија повеќе од 20 години преставува лидер во комуналната хигиена, услугите за Дезинсекција, Дератизација и Дезинфекција, а од неодамна и во сегментот на хигиената, санитацијата, избор на иновативни решенија за професионални корисници, хартиени производи за професионална употреба, алатки и пробор за хигиена. Покрај заштитата од штетници, Приматекс во својата платформа на производи Ви овозможува и професионални производи за хигиена од програмата на најголемиот светски производител Deversey, која опфаќа широк спектар на апликации со што во целост се покрива високо ниво на: • Хигиена на раце и тело • Хигиена на подови теписи и површини • Хигиена во кујна • Детергенти за професионални перални • Машини за чистење • Комплетна хигиена во индустријата за храна и пијалоци • Алатки за чистење • Разна опрема за дозирање и апликација Како преставник и дистрибутер на повеќе од 7 реномирани производители имаме развиено сопствена дистрибутивна мрежа и стручно оспособени вработени кои во секое време посветено работат на Вашите потреби, желби и проблеми. Заеднички се трудиме да ја добиеме Вашата доверба, истата да ја потврдиме и надградиме. Ова е нашата стратегија која сакаме да ја отсликаме. Секојдневно се надградуваме и усовршуваме за ефикасно извршување на нашите работни задачи. Веруваме во тоа што го работиме и се повеќе наши корисници се доказ за Вашето задоволство и доверба која ни ја потврдувате секојдневно. За здрава и чиста средина!
  • Име на контакт лице:Борјан
  • Адреса:бул.Александар Македонски 46-а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+38922401106
  • Факс #:+38922403803
  • Број на вработени:15
  • Локација на мапа:Прикажи  022401106

  корисничка поддршка