00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Oil colors 100ml


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Oil colors 100ml
 • Продавач:Доника
 • профил на компанијата

  Доника

  • Опис на компанијата:Доника беше создадена во 1995 година во Тетово. Меѓу првите што нудиме хартија во регионот. Доника компанијата се прошири во други области, како што се хартија, официјални образовни материјали, графички материјали во соработка со најголемите глобални компании, исто така, има линија за производство на преносни компјутери, фискалната rolna и разни видови на хартија. Од 2002 година компанијата работи во Скопје и Охрид, во 2010 година. Служи повеќе од 1000 компании со асортиман од над 2000 предмети.
  • Име на контакт лице:Рамадан Емини
  • Адреса:Благоја Тоска 157
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044336443
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:150 ден.

  Acrylic colors 75ml

  Цена со ДДВ:220 ден.

  Платно за сликање
  044336443

  корисничка поддршка