00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Хелти Груп

Хелти Груп

Healthy Group е европски бренд со традиција од 18 години со GLK Германски стандард за квалитет на производство. Сите производи се произведуваат во Македонија ( Грифин Груп Доел) и се извезуваат на пазарот на ЕУ и други земји (вкупно 23). Глобалната политика на компанијата е да прави производи со максимален ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
50%заштеда
Цена со ДДВ:2.498 ден. 1.249 ден.

Нони Џус со Тарт Чери 2+1 Гратис

33%заштеда
Цена со ДДВ:2.498 ден. 1.674 ден.

Пакет Енерџи Бустер

32%заштеда
Цена со ДДВ:2.400 ден. 1.632 ден.

Пакет Комбуха Екстракт со црно гоџи ...

19%заштеда
Цена со ДДВ:2.050 ден. 1.650 ден.

Течен куркумин

Цена со ДДВ:1.650 ден.

Алое Вера гел 99,5% со Билбери


Страна 1 од 1, вкупно 9 производи


070/287-777

корисничка поддршка