00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Хелти Груп

  • Опис на компанијата:Healthy Group е европски бренд со традиција од 18 години со GLK Германски стандард за квалитет на производство. Сите производи се произведуваат во Македонија ( Грифин Груп Доел) и се извезуваат на пазарот на ЕУ и други земји (вкупно 23). Глобалната политика на компанијата е да прави производи со максимален квалитет и без конзерванси, пестициди, вештачки бои, подобрувачи на вкус и со најпристапни цени на пазарот.
  • Име на контакт лице:Хелти Груп
  • Адреса:бул.Борис Трајковски
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072 255655

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи10
Член од09 Ное, 2021
Последна промена11:24:02 , 14 Фев, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка