00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Производи од пластика


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Производството на кутиите се врши на врвно ниво со високо квалитетни материјали како што се Polypropylene (PP) и Polystyrene (PS) (1)
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Елема
 • профил на компанијата

  Елема

  • Опис на компанијата:ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти. Ова искуство вклучува посветена поддршка што кулминира со успешна испорака на производи на глобално ниво. Нашите основни софтвер, механички и човечки технологии осигуруваат идна профитабилност и раст. Нашата посветеност кон нашите клиенти, заедница и вработени е отелотворена во нашата изјава за вредност и политика за квалитет. Разновидност на производи Нашиот фокус на корпоративната, индустриската и потрошувачката база значи дека ние правиме производи кои ќе ви одговараат, на било кој обем. Без разлика дали сте корпоративен клиент, или во индустрии како што се градежна, козметика, автомобили, дигитални, нашите услуги се прилагодени според вашите потреби. Нашиот фокус на корпоративната, индустриската и потрошувачката база значи дека ние правиме производи кои ќе ви одговараат, на било кој обем. Без разлика дали сте корпоративен клиент, или во индустрии како што се градежна, козметика, автомобили, дигитални, нашите услуги се прилагодени според вашите потреби. Услуги на клиентите Ние не ги забораваме нашите клиенти дури и откако производите ќе се продадат. Ние обезбедуваме ефикасни услуги за грижа за корисниците и нашиот персонал е секогаш подготвен да помогне пред, за време или дури по продажбата. За нас, ние не сме само снабдувачи на купувачите. Ние се обврзуваме активно да реагираме на потребите и очекувањата на нашите клиенти. Со оваа гаранција за задоволството на клиентите имаме транспарентен систем за комуникација и пријателски, тим што зборува англиски, кој е посветен на сортирање на било какви проблеми на клиентите, во која било фаза за време на вашата инт
  • Име на контакт лице:Елема
  • Адреса:ул.51 бр.132 Стопански двор
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 225549
  • Телефон #:070 393156
  • Факс #:02 3080498
  • Локација на мапа:Прикажи  070393156

  корисничка поддршка