00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Подметач

Подметач

Цената е со вклучен ДДВ
179 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- светло лила
  - Димензија: 30X45 см
  - Состав: Пластика
  - Арт. број: 120013
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Идеја и инспирација

  • Опис на компанијата:Идеја и Инспирација ги отвори вратите во летото 2007. Нудиме производи од многу делови на светот заедно со производи од нашата мала земја. Овде имаме голем избор од македонски рачно ткаени черги, подметачи, шалови и слично. Исто така нудиме и македонски чупови и саксии од глина. Со нашата сопствена шивална во секое време изработуваме нови производи со уникатен дизајн: украсни навлаки, чаршави, тишлајфери, постелнини, прекрифки, завеси и.т.н. КУПУВАЈ - НАЈДИ НОВИТЕТИ - ИНСПИРИРАЈ СЕ ЗА ДОМОТ Инспирацијата за нашата продавница е скандинавска мешана со нашиот македонски стил. Овде има по нешто за сечиј вкус и секој може да го догради својот стил.
  • Име на контакт лице:Јагода
  • Адреса:Даме Груев 13
  • Поштенски број:6000
  • Град:Охрид , Македонија
  • Телефон #:046/264117
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:179 ден.

  Подметач

  Цена со ДДВ:169 ден.

  Подметач

  Цена со ДДВ:179 ден.

  Подметач

  Цена со ДДВ:169 ден.

  Подметач

  Цена со ДДВ:79 ден.

  Подметач

  Цена со ДДВ:169 ден.

  Подметач
  046264117

  корисничка поддршка