00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Гроуп Солутион

  • Опис на компанијата:Почитувани клиенти, Гроуп Солутион е македонска компанија која нуди услуги од делот на печатење, графички дизајн, веб дизајн и продажба на разни производи. Поседуваме повеќе веб страници за различни типови на услуги, и тоа: - www.crafts.mk - Печатење - www.newsite.mk - Веб и графички дизајн - www.msmedija.mk - Продажба на подароци - www.kupikupi.com.mk - Продажба на разни производи Доколку сте заинтересирани за некои од нашите услуги, ние ќе се погрижиме Вашата идеја да стане реалност. Со почит, Тимот на Гроуп Солутион
  • Име на контакт лице:Мартин Димитриевски
  • Адреса:ул. Есенинова 2в
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 300 838
  • Телефон #:02 6201 554
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи3
Член од27 Ное, 2018
Последна промена16:26:46 , 19 Мај, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка