00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Внатрешни собни врати


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Внатрешни собни врати, од дрвена основа и медијапански панели. Изработка по ваши димензии, има избор на многу модели. Фарбани со заштитна полуретанска двокомпонента боја. Вратите се од наше сопствено производство
 • Категорија:Врати
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Менсен
 • Земја на потекло:Македонија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Менсен

  • Опис на компанијата:Менсен е компанија која е создадена во 2012 година, и одтогаш постојано се усовршува и прилагодува спрема потребите на потрошувачите. Компанијата во моментов е специјализирана и се бави само со производство и монтажа на собни (внатрешни) врати.
  • Име на контакт лице:Зоран
  • Адреса:Ул. Индустриска бб Кавадарци
  • Поштенски број:1430
  • Град:Кавадарци , Македонија
  • Мобилен #:+38975296841
  • Телефон #:+38975396150
  • Локација на мапа:Прикажи  075396150

  корисничка поддршка