00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Роло гаражни врати


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Доорс Импекс работи со сите видове роло гаражни врати:
  - можете да бирате различни бои и дизајни
  - ламела без изолација – 0.8 мм пластифициран лим
  - ламела со изолација - 1.9 см дебелина на ламелата изполнета со пурпена
  - тип плетенка - со пластифицирани челични шипки Ф8.
  - отвораат тивко и лесно
  - со ширина до 7 метри кај врати со зајакната ламела “термометал”
  - управувани преку мотор , управуван од копче , електричен прекинувач или далечински управувач
  - можност за поставување на UPS уреди - за поголема безбедност при кризна ситуација
  - основните бои се бела, кафеава , сива , златен даб, орев , постои можност и за други бои,со рок на испорака 30 дена
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Доорс Импекс
 • профил на компанијата

  Доорс Импекс

  • Опис на компанијата:Фирмата Доорс Импекс е основана во 2010г. во Скопје. Како застапник на водечките европски фирми Novoferm, Krispol, Marantec, Locher и Stilplast извршува продажба, монтажа и сервис на гаражни, противпожарни и специјални врати; автоматика за гаражни, крилни и клизни врати; ПВЦ и алуминумска програма. Нашата главна стратегија е да понудиме производ со врвен квалитет и достапни цени, како и професионална и докажана грижа за користниците. За таа цел имаме остварено безброј контакти со нашите клиенти, одблиску да се запознаеме со нивните потреби и барања.
  • Име на контакт лице:Иван
  • Адреса:Боца Иванова б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078 318 027
  • Локација на мапа:Прикажи  078318027

  корисничка поддршка