00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116 - 16mm
 • Категорија:Штици (Даски)
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Уникондор
 • профил на компанијата

  Уникондор

  • Опис на компанијата:УНИКОНДОР е приватна компанија основана во 2002 година во Куманово. Својата дејност ја започнува во соработка со EGGER од Австрија. Како директен увозник и дистрибутер располага со сите видови иверка, од сите дебелини, работни плочи и секаков вид медијапан (фурниран, оплеменет). По тригодишно успешно работење, во 2005 година компанијата ја проширува својата дејност и во Скопје. Во 2007 година ја започнува соработката со KSTAMONU од Турција. Локација – Уникондор се наоѓа во просториите на Раде Кончар и располага со сопствен склад од 1000 метри квадратни, како и во Ѓорче Петров на ул. Црногорска бб (пред надвозникот за Новоселски Пат). Истотака располага со склад во Куманово од 1500 метри квадратни. Идни планови – од нејзиното основање во 2002 година до денес е во постојан прогрес. Континуирано инвестираме во нова опрема, средства и материјали се со цел да ги задоволиме потребите на нашите клиенти при продажба на големо и мало, како и проширување на пазарот.
  • Име на контакт лице:Зенун
  • Адреса:бул.3-та Македонска Бригада б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(071)398155
  • Година на регистрација:2002
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.300 ден.

  ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116

  Цена со ДДВ:3.800 ден.

  ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116

  Цена со ДДВ:2.450 ден.

  ИВЕРИЦИ КРЕМ Д 102

  Цена со ДДВ:2.450 ден.

  ИВЕРИЦИ ТЕМНО ПЛАВА Д 108

  Цена со ДДВ:2.450 ден.

  ИВЕРИЦИ КАПУЧИНО Д 126

  Цена со ДДВ:2.200 ден.

  ИВЕРИЦИ КРЕМ Д 102
  071398155

  корисничка поддршка