00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПВЦ врати и прозори


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ФИНЕСТРА БАУ е застапник на реномираниот бренд на ПВЦ профили БАУЕР за Р.Македонија. Во нашето производство користиме и 5-Коморен (70мм) и 6-Коморен (80мм) систем профили. Од 2013 година како новитет почнавме со производство на 6-Коморен систем со 3-ДИХТУНГА кој е најновиот тренд во Европскиот пазар. За да постигнеме најдобри и најкомпатибилни цени за ПВЦ столаријата, исто така заедно со ПВЦ профилот увезуваме и соработуваме директно со реномирани фабрики кои произведуваат Оков за ПВЦ столарија, Метал и Стаклопакети.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Финестра бау
 • профил на компанијата

  Финестра бау

  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Бутелска б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078506666, 078425000, 078326000
  • Телефон #:022622264
  • Локација на мапа:Прикажи  022622264

  корисничка поддршка