00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пвц-столарија

Пвц-столарија

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пвц прозорците и врати се изработуваат во сопствен погон со сопствени машини по однапред земени димензии. Пвц прозорците и врати се изработуваат и инсталираат во дом според барањата и потребите на клиентот. Профилот-VEKA-Germanija оков-Aubi Siegenia-Germanija стакло-работиме со повеќе видови на стакло во зависнос од потебите на клиентот Рок на изработка 7-10дена
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Вектор про
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:10 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Вектор про

  • Опис на компанијата:Вектор про е компанија со седиште во Скопје. Нејзина основна дејност е производство на Сигурносни врати, Пвц и Ал.прозорци и врати. Основна цел на компанијата е да обезбеди сигурност и безбедност во домот, одлична звучна и термичка изорација и да одезбеди подобар визуелен изглед по желба на клиентот а со тоа и зголемено задоволство на потрошувачот. Наши клучни потрошувачи се клиенти кои имаат потреба од производи изработени со високо квалитетени материјали кои се тестирани и докажани, клиенти кои имаат потреба од изработка на производи по нарачка по однапред земени димензии со боја и дизајн по желба и нарачка изработени посебно за нив со кој би ги задоволиле барањата и очекувањата на потрошувачот.
  • Име на контакт лице:Габриела Станковска
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 70-б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 406 566
  • Телефон #:023063050
  • Факс #:023063050
  • Локација на мапа:Прикажи  023063050

  корисничка поддршка