00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

PVC панел Pag

PVC панел Pag

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел PAG-FB-FP + P-PAG-FB-FP. Панелите од линијата "Моderna" се модерен и софистициран избор за Вашиот дом. За разлика од панелите од линијата "Еlegant", линијата "Moderna" нуди извонредна карактеристична граница.
 • Категорија:ПВЦ столарија , Врати
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Беса бфс
 • профил на компанијата

  Беса бфс

  • Име на контакт лице:Сафет
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044/379280
  • Локација на мапа:Прикажи  044379280

  корисничка поддршка