00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

PVC панел Classic

PVC панел Classic

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модел: SL-VC-6 / Slavonija (SL) . Линијата "Classic" е основна и најчеста во производната програма. Панелите од оваа линија се со карактеристичен дизајн и функција и стилски одговара на традиционалните и класични фасади. Ние ги произведуваме во две димензии и нудиме вкупно 23 модели.
 • Категорија:ПВЦ столарија , Врати
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Беса бфс
 • профил на компанијата

  Беса бфс

  • Име на контакт лице:Сафет
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044/379280
  • Локација на мапа:Прикажи  044379280

  корисничка поддршка