00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

РЕХАУ Прозорски профили СИНЕГО (SYNEGO)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вашиот дом:топол, пријатен и безбеден.
  СИНЕГО (SYNEGO) Прозорците даваат нова удобност во домот, обезбедувајќи пред се заштеда на енергија, со висока топлинска изолација со Uf- вредност до 0,94 W/m2K на прозорскиот профил. Воедно домот добива нова димензија на тишина и сигурност со Rw до 47 dB, токму таква што е потребна.
  Прозорци на новото време, исклучително лесни за одржување поради високо квалитетниот завршен слој “High Definition Finishing” и сето тоа со можност за бирање од преку 400 можности за дизајн.


 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Рехау
 • Земја на потекло:Германија
 • Минимална количина за нарачка:0
 • профил на компанијата

  Рехау

  • Опис на компанијата:Бизнис-полето ГРАДБА во РЕХАУ е носечки столб на глобалниот преработувач на полимери РЕХАУ. Стручното знаење од трите бизнис-полиња градежништво, автомобилска индустрија и индустрија РЕХАУ го интегрира доследно, со цел на ниво на производи, консалтинг и услуги со помош на иновации и целосно развиени системи да ја зајакне лидерската позиција во светот. РЕХАУ ГРАДБА нуди современи и уникатни решенија за енергетски-ефикасна градба - од приватни куќи, преку згради, па се до индустриски, трговски и административни згради. Притоа, во фокусот се иновативни и напредни решенија за енергетски-ефикасна градба и санација како и управување со води. Околу 15000 вработени од целиот свет се стремат за развој и успех на РЕХАУ. На 170 локации во светот, фамилијарната фирма се обидува да им се приближи на муштериите и на пазорот.
  • Име на контакт лице:Рехау
  • Адреса:Борис Трајковски 7 б.б. (Првомајска)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022402670
  • Локација на мапа:Прикажи  022402670

  корисничка поддршка