00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Рехау кафеава боја


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Низа живи, светли и пријатни бои, повод повеќе за вашите желби. Со Рехау прозорците се исполнуваат различни желби на боја, преку посебна програма за боја и декор, од класичната бела преку универзалните бои до дрвен украс. Можете да изберете различни нијанси на бои, избор на профил со фолија (дрвен декор и единствена боја) и уште многу за вашето идеално решение. Рехау со дрвен декор е отпорен на сите времиња.
 • Продавач:ИР-ФА Ролодер
 • профил на компанијата

  ИР-ФА Ролодер

  • Име на контакт лице:Вејсели
  • Адреса:с.Порој
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044337135
  • Факс #:044337135
  • Локација на мапа:Прикажи  044337135

  корисничка поддршка