00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Станови во Центар

Станови во Центар

Цената е со вклучен ДДВ
1.700 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:📍Центар, ул. Ѓуро Ѓоновиќ.
  🏢Вселив: Декември 2024г.

  За повеќе информации контактирајте не на:
  ☎️ 02 323 8906
  📞 071 205 752
  📞 070 338 215
  📩 kolbiko_inzenering@hotmail.com

  Вашиот дом е кај нас.
  www.kolbikoinzenering.mk
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Колбико инженеринг

  • Опис на компанијата:- Проектирање - Градежништво - Инженеринг - Продажба на станови ВАШИОТ ДОМ Е КАЈ НАС!
  • Име на контакт лице:Весна Костовска
  • Адреса:9-ти Мај 13
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 3238906
  • Телефон #:02 3238906  023238906

  корисничка поддршка