00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Стан во Скопје

Стан во Скопје

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот: - Цена: €47,900
  - Локација: Скопје, Центар
  - Соби: 1
  - Купатило: 1
  - Големина: 40 m2
  - Година на изградба: 2011
  - Residence Apartment A
  - Повеќе информации на http://betonida.com/listing/residence-apartment-a/
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Квалитет Бетонида

  • Име на контакт лице:Емин Фазлиу
  • Адреса:ул.175 бр.16
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044332287
  • Факс #:(044)332287
  • Локација на мапа:Прикажи  044332287

  корисничка поддршка