00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Двособен стан Тип Б, 54.20 м2, Скопје, населба Влае


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Станбено деловниот објект се наоѓа на улица Ѓорче Петров број 4 во населба Влае во Скопје.
  Објектот е лоциран во непосредна близина на кружниот тек на Партизанска, во непосредна близина на болницата, пазарот и црквата Свети Спас.
  Објектот е со висина на П+6+ПТК со вкупно 28 станбени единици, а паркирањето е решено на две нивоа.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Колбико инженеринг

  • Опис на компанијата:- Проектирање - Градежништво - Инженеринг - Продажба на станови ВАШИОТ ДОМ Е КАЈ НАС!
  • Име на контакт лице:Весна Костовска
  • Адреса:9-ти Мај 13
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 3238906
  • Телефон #:02 3238906  023238906

  корисничка поддршка