00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Плочки White Imperial

Плочки White Imperial

Цената е со вклучен ДДВ
1.470 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Плочки White Imperial
  Порцелан, дебелина 1,2cm
  Димензија: 60x120
  *Цена на парче*
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Лукс Керамика
 • профил на компанијата

  Лукс Керамика

  • Опис на компанијата:- Продажба и монтажа на керамички плочки - Опрема за бањи - Санитари
  • Име на контакт лице:Заим
  • Адреса:ЈНА 30
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:00389 (0)31 415873
  • Факс #:00389 (0)31 415873
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.470 ден.

  Плочки Maroon Imperial

  Цена со ДДВ:1.100 ден.

  Плочки Veritaas Carrara
  031415873

  корисничка поддршка