00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Панел со кутии


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Панел: Secur-Pan 495/42
  Дебелина: 42mmK Total: 0,78 W/m2
  Тежина
  Челик
  Кг/м: 5,56Кг/м2: 11,12
  Толеранција
  Дебелина:

  + 2Должина:

  + 5Висина:

  + 2Unaligned:

  + 2
  Отпор при

  пожар:

  0-2Звучна изолација:

  R W(C;Ctr)=

  23(-2;-3) db
 • Категорија:Панели
 • Продавач:ИР-ФА Ролодер
 • профил на компанијата

  ИР-ФА Ролодер

  • Име на контакт лице:Вејсели
  • Адреса:с.Порој
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:044337135
  • Факс #:044337135
  • Локација на мапа:Прикажи  044337135

  корисничка поддршка