00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Elektrik Gips

Elektrik Gips

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Се употребува за универзални градежните работи. Погоден е за лепење електрични инсталации, исполнување на пукнатини и помали поправки во ѕидовите и др.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дигипс
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Дигипс

  • Опис на компанијата:Digips - Industrija na gips
  • Име на контакт лице:Vegim
  • Адреса:Leninova br. 29
  • Поштенски број:1250
  • Град:Дебар , Македонија
  • Телефон #:070 241 754
  • Локација на мапа:Прикажи  070241754

  корисничка поддршка