00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мозаик RODON OVAL

Мозаик RODON OVAL

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мозаик RODON OVAL
 • Продавач:Рио Компани
 • профил на компанијата

  Рио Компани

  • Опис на компанијата:Rio Kompani првично почна со бизнис во раните 90-ти години. Главната цел на оваa компанија беше отворање на пазар за сите потребни градежни материјали. Долгиот временски период од почетокот на бизнисот, ефикасното лидерско управување, односно посветеноста и доследната организација, резултираше со висока продуктивност и квалитет на производите од оваа компанија. Зголемување на бројот на производи кои се движат од градежни материјали, мермер и гранит, плочки и санитарија, врати и прозорци, хранливи материи како брашно и житни култури, ни дава само една единствена адреса Rio Kompani. Rio Kompani е корпорација со многу гранки на производство.Врз основа на градежните потреби на клиентите, аранжман и завршување на куќата, флексибилноста на компанијата е подготвена да одговори на сите засегнати барања на купувачите. Добрата комуникација со клиентите е исто така главна цел на оваа компанија. Еден од факторите кои влијаат на продуктивноста и ефикасноста на оваа компанија е добиената доверба од самите корисници. Да видите насмевка на лицето на купувачите поради претчуството за квалитет на нашите производи, претставува врв на сите достигнувања за нашата компанијата. Rio Kompani со долго искуство во својата работа е претставен преку многу настани, каде што отворено ги рекламирал квалитетите на своите производи. Меѓу најважните саеми каде учестувал се разликуваат: Саемот во Италија, односно Верона и Болоња, саемот во Истанбул Турција, саемот во Грција-Солун, Бангалор во Индија и сл.
  • Име на контакт лице:Суадин Реџепи
  • Адреса:с.Градец
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:00 389 (0) 70 326 082
  • Телефон #:00 389 (0) 42 521 422
  • Факс #:00 389 (0) 42 382 333
  • Локација на мапа:Прикажи  042521422

  корисничка поддршка