00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ќерамиди

Ќерамиди

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Хајри КОМ се занимава со продажба на градежни материјали. Материјалите имаат висок квалитет и голема конзистентност.
 • Категорија:Ќерамиди
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Хајри ком
 • профил на компанијата

  Хајри ком

  • Име на контакт лице:Ајредин
  • Адреса:с.Слатино
  • Поштенски број:1204
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070256287
  • Локација на мапа:Прикажи  070256287

  корисничка поддршка