00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вграден камин

Вграден камин

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:КАМИН ДЕКОР изработува декоративни вградени камини. Каминот, вградувањето и изработката на декорацијата е според желбата на купувачот.
 • Категорија:Камини и ќумбиња
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Камин Декор
 • профил на компанијата

  Камин Декор

  • Опис на компанијата:Изработка на вградени камини.
  • Име на контакт лице:Музафер
  • Адреса:Млаки 379/2
  • Поштенски број:1230
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:070711771
  • Локација на мапа:Прикажи  070711771

  корисничка поддршка