00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сито Надворешен Навој

Сито Надворешен Навој

Цената е со вклучен ДДВ
60 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Сито Надворешен Навој
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Ворнете
 • Земја на потекло:Турција
 • профил на компанијата

  Ворнете

  • Опис на компанијата:Оков за врати и прозори , брави , кваки , електричен алат , рачен алат : - VORNE - KALE - REZE - MACO - SOMA FIX - INGCO - KUPA - CERESIT - NOAS - MANO KUTIJA ALAT
  • Име на контакт лице:Ферган
  • Адреса:Јордан Златановски 31
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070605495
  • Телефон #:070605495
  • Локација на мапа:Прикажи  070605495

  корисничка поддршка