00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дрво Врати

Дрво Врати

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дрвената столарија може да биде изработена од сите видови на дрво, а она што во секое време се наоѓа на нашиот лагер се дрвената столарија може да биде изработена од сите видови на дрво, а она што во секое време се наоѓа на нашиот лагер се дрвата: - Меранти - Јела - Храст Дрвената столарија е решение за оние кои предност во природните материали и можност за избор на бои. Дрвените профили се достапни во две димензии, стандрадните 68мм (две стакла) и 78мм (три стакла). Зголемена ширина на дрвената каса обезбедува подобра термичка и звучна изолација. Дрво со окапник: Окапникот е сериски вграден на долинот дел на касата. Дрвената столарија може да се направи од следните материали: - меранти - јела - храст инт. Дрвениот профил за крило и каса е со дебелина од 68мм.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Еуро Лес
 • профил на компанијата

  Еуро Лес

  • Име на контакт лице:Јасмина
  • Адреса:Методија Андонов Ченто 11/28 (Антон Попов)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022554330
  • Факс #:022520806
  • Локација на мапа:Прикажи  022554330

  корисничка поддршка