00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Bekaton 6cm 3D

Bekaton 6cm 3D

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бехатон производи од Еуро-инженеринг АВ Циглар - Гостивар.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Циглар инг
 • профил на компанијата

  Циглар инг

  • Опис на компанијата:Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои. Фабриката е постоечка фирма уште од 1980 година па наваму. Фабриката сега поседува најнова технологија од производство на бекатонските елементи како и редење на производот. Фабриката се наоѓа на автопат Тетово - Гостивар, с.Градец
  • Име на контакт лице:Azem
  • Адреса:с.Градец
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:070 378958
  • Телефон #:070 378958
  • Локација на мапа:Прикажи  070378958

  корисничка поддршка