00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Soap Magic - безконтактен диспензер на сапун


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Soap Magic без контактниот диспензер на сапун е совршен за во купатило, кујна, канцеларии, школи или за секаде каде што Ви е потребен. Се активира на движење и лесно се монтира на секоја површина или може во својата природна положба да го поставите без монтажа. Лесно и едноставно се користи со ставањесапун во диспензерот отварајќи го капакот од горе.

  Производот користи 4 ААА батерии (не се вклучени во пакетот)

  *Напомена: производот не е водоотпорен, препорачано е да не се чува каде што може да биде во допир со поголема количина на вода.

  Во паќетот добивате:
  1х Soap Magic диспензер за сапун
  1х упатство за употреба
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка