00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Када

Када

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Опрема за купатило.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Лукс Керамика
 • профил на компанијата

  Лукс Керамика

  • Опис на компанијата:- Продажба и монтажа на керамички плочки - Опрема за бањи - Санитари
  • Име на контакт лице:Заим
  • Адреса:ЈНА 30
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Телефон #:00389 (0)31 415873
  • Факс #:00389 (0)31 415873
  • Локација на мапа:Прикажи  031415873

  корисничка поддршка