00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Џакузи када Barcelona


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Џакузи када Barcelona
  Димензии: 140x140/150x150
  Капацитет на вода: 384l
 • профил на компанијата

  Електропромет

  • Име на контакт лице:Електропромет
  • Адреса:Маршал Тито 108
  • Град:Струга , Македонија
  • Мобилен #:070 362769
  • Телефон #:070 362769  070362769

  корисничка поддршка