00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ганлим

  • Опис на компанијата:Ганлим- лимарско услужно претпријатие ви нуди профилирани лимови, олуци, лимени кровови и останати производи од лим
  • Име на контакт лице:Ганлим
  • Адреса:Јужноморавски бригади б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 220204
  • Телефон #:02 2523400
  • Факс #:02 2523400
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи7
Член од10 Сеп, 2013
Последна промена11:38:54 , 08 Мар, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка