00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Фрагмент комуникации

  • Опис на компанијата:Фрагмент Комуникации е компанија која во Македонија и регионот веќе неколку години нуди високо квалитетни услуги во делот на изнајмувањето на опрема за симултан превод, аудио опрема, видео опрема како и презентациска опрема како и нуди разни услуги во делот на организирање и супервизирање на најразлични настани (семинари, конференции, обуки, конгреси итн.) Секогаш на нашите клиенти делуваме консултантски, со цел да се обезбеди и реализира вистинското барање за потреба на клиентите, ова секако го потврдува и големиот број на задоволни клиенти.
  • Име на контакт лице:Дарко
  • Адреса:бул.Јане сандански 56-1/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(070)228672
  • Факс #:022450826
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи5
Член од02 Мај, 2013
Последна промена15:50:04 , 05 Јул, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка