00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Евромедика

  • Опис на компанијата:П.З.У. Евромедика е психијатриска ординација која постои од 1998 година. Третман на психичките проблеми на денешницата: 1. Зависности 2. Неврози (панични, анксиозно – депресивни, фобични, соматоформни, дисоцијативни, опсесивно – компулсивни и други пореметувања); 3. Брачни и животни кризи и пореметувања предизвикани од стрес; 4. Психотични растројства; 5. Психички проблеми кај стари лица; 6. Судско вешто лице од областа на психијатријата 7. Психотераписка едукација (Психодрама)
  • Име на контакт лице:Тања
  • Адреса:Мајка Тереза 28-1/1 (Водњанска)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/367284
  • Телефон #:023130373
  • Факс #:023130373
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи8
Член од26 Сеп, 2012
Последна промена15:24:54 , 15 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка