00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Еуропап

  • Опис на компанијата:Фирмата ЕУРОПАП во делот на профисионалната хигиена работи во три земји- Македонија ,Словенија ,Србија. Опслужува повеќе од 1000 големи и 2000 средни и мали корисници.
  • Име на контакт лице:Europap
  • Адреса:Венијамин Мачуковски 22-1/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075202846
  • Телефон #:022460141
  • Година на регистрација:2008
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Следи1
Број на производи38
Член од16 Јан, 2015
Последна промена13:24:46 , 20 Јул, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка