00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Енерџи Нет MK

  • Опис на компанијата:Компанијата Energy Net MK спаѓа во категоријата на големи компании. Се занимава со увоз, дистрибуција и сервис на апарати на гас, опрема за греење и водовод, климатизација, вентилација, високо ефикасни апарати, алати и друга опрема од водечките меѓународни и домашни производители. Нашата мисија е да обезбедиме максимално задоволство за нашите деловни партнери и сите наши клиенти и крајни корисници преку ефикасен и профитабилен бизнис - маркетинг на производи со висок квалитет и обезбедување на одлична услуга консалтинг, проектирање, инсталација и сервис на светски реномирани производители во областа на греење, климатизација, вентилација, гасни инсталации, водовод и канализација, а со посебен акцент на употребата на обновливите извори на енергија, со што значително придонесуваме за општествено одговорно однесување - што резултира со побрз раст и развој на економијата, животниот стандард, културата и екологијата во заедницата.
  • Име на контакт лице:Energy Net MK
  • Адреса:Владимир Каваев 2-Б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023072727
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи33
Член од26 Фев, 2016
Последна промена13:21:30 , 19 Сеп, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка