00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Huawei G730


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Екран 5,5", Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 процесор, 4 GB ROM, 1 GB RAM, 5MPix главна камера,
 • Категорија:Мобилни телефони
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антариас
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Антариас

  • Опис на компанијата:Antarias е фирма основана во областа на телекомуникациите во 1997 година и обезбедува услуги од областа на мобилната телефонија, телефонски апарати, дополнителна опрема, GPS и друга трговија. Антариас како докажана компанија нуди широко портфолио на производи и услуги за своите резиденцијални и бизнис корисници. Со својот позитивен имиџ и континуиран раст и развој Антариас од 2007 година станува партнер на Вип Оператор –Македонија. Долгогодишното функционирање во полето на телекомуникациите и услуги исто така го прави реномиран соработник и овластен дилер за повеќе други реномирани брендови од оваа област. На територијата на Република Македонија Антариас е присутна со 15 сопствени продажни салони и 10 продажни салони на партнерски фирми, кои соработуваат со нашата фирма и работат под истиот бренд.
  • Име на контакт лице:Bojan
  • Адреса:бул.К.Ј.Питу 17 лок.46
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078330619
  • Телефон #:022401777
  • Факс #:02 2401777
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:6.850 ден.

  Таблет Lenovo A330H - 3G

  Цена со ДДВ:4.499 ден.

  Nokia Lumia 435

  Цена со ДДВ:5.499 ден.

  Nokia Lumia 630

  Цена со ДДВ:5.999 ден.

  Nokia X Droid

  Цена со ДДВ:5.499 ден.

  CUBOT S168

  Цена со ДДВ:4.990 ден.

  Таблет Lenovo A7
  070/287-777

  корисничка поддршка